Доставка і оплата

ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

При оформленні замовлення співробітник інтернет-магазину TechnoModule допоможе вибрати найбільш зручні для вас умови доставки замовлення та оплати.

Ми доставляємо замовлення в будь-яку точку України кур'єрською службою «Нова пошта». За допомогою цього перевізника ми можемо гарантувати якісну і швидку доставку. Ви можете вибрати доставку на відділення або адресну доставку, як вам буде зручніше. Час доставки на відділення складає 1-3 дні. Після того, як ми відправимо замовлення, вам прийде смс-повідомлення з номером ТТН.

Після отримання замовлення на пошті, уважно перевірте товар, якщо помітите якісь відмінності від замовлення, зв'яжіться з нашим співробітником для вирішення будь-яких питань, що виникли.

* Вартість доставки розраховується згідно з тарифами транспортної компанії.

ОПЛАТА ЗАКАЗУ

Оплату за товар ви можете здійснити декількома способами:

  • Ви можете замовити товар з оплатою при отриманні (післяплатою), ви оплачуєте за товар, після того, як перевірили посилку на цілісність і комплектність.
  • Ви можете зробити передоплату на карту банку або на рахунок. При повній передоплаті ви економите на послугах перевізника при перерахуванні грошей. При виборі даного виду оплати, співробітник інтернет-магазину відправити вам необхідну інформацію у вигляді смс-повідомлення з номером картки або банківським рахунком.